بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چمن سرا کاملا محفوظ می باشد

چمن مصنوعی ارزان از کجا بخرم؟

چمن مصنوعی ارزان از کجا بخرم؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/08/13 0 نظر

خوب این سوالی است که هر کسی قبل از خرید چمن مصنوعی از خود می پرسد و به دنبال جواب مناسبی برای آن می باشد. ما درک می کنیم که در این شرایط اقتصادی نیز مردم بیشتر و بیشتر از گذشته به فکر خرید چمن مصنوعی ارزان می باشند. 
 

چمن مصنوعی ارزان از کجا بخرم؟


اما عاملی که باید در این میان به آن توجه شود، کیفیت است. کیفیت نباید قربانی قیمت پایین چمن مصنوعی شود. 
  

خوب این سوالی است که هر کسی قبل از خرید چمن مصنوعی از خود می پرسد و به دنبال جواب مناسبی برای آن می باشد. ما درک می کنیم که در این شرایط اقتصادی نیز مردم بیشتر و بیشتر از گذشته به فکر خرید چمن مصنوعی ارزان می باشند. 
اما عاملی که باید در این میان به آن توجه شود، کیفیت است. کیفیت نباید قربانی قیمت پایین چمن مصنوعی شود. 
دلایل بسیاری وجود دارد که به جای چمن طبیعی از چمن مصنوعی استفاده می کنند، یکی از مهم ترین این دلایل، ماندگاری بالای آن می باشد. 
این ماندگاری نیز مستلزم استفاده از مواد مرغوب و باکیفیت در ساخت و تولید چمن مصنوعی می باشد. گروه چمن سرا در این زمینه خیال مشتریان را بابت کیفیت عالی و البته قیمت به صرفه راحت می سازد. 
پس هر کجا که به دنبال ویژگی ارزان قیمت هستید، به کیفیت آن نیز توجه داشته باشید. زیرا شما می خواهید از چمن مصنوعی مدت زمان بسیار زیادی استفاده کنید (شاید 10 تا 15 سال). انواع بی کیفیت این محصول شاید در ابتدا هزینه کمی برای شما بتراشند، اما زودتر از آنچه که فکر کنید شما را به دردسر می اندازند و مجبورتان می کنند تا آن را با یک چمن مصنوعی جدید دیگر جایگزینی کنید. به این ترتیب نه تنها سود می کنید، بلکه دچار ضرر و زیان نیز زیاد خواهید شد. 

 

 

با چمن مصنوعی باکیفیت، در هزینه های خود صرفه جویی کنید
 

آیا می خواهید چشم انداز منزل و محل کار خود را به روشی تغییر دهید که بتوانید هر سال پول بیشتری ذخیره کنید؟ خوب خبر خوش این است که شما به آرزو و هدف خود بسیار نزدیک هستید. 
در ادامه همراه ما باشید تا به شما بگوییم که چگونه می توانید از چمن مصنوعی ارزان قیمت ولی باکیفیت مزیت های بیشتری کسب کنید.
به یاد داشته باشید که مراقبت از چمن و نگهداری از چشم اندازی سبزی که ایجاد کرده اید، بزرگ ترین سرمایه گذاری محسوب می شود.
قبل از هر چیزی باید ابتدا به شما بگوییم که درست است انواع مختلفی از چمن مصنوعی با طرح ها و بافت ها و رنگ ها و البته قیمت های متفاوتی در بازار وجود دارند، اما همه انواع آن ها جایگزین خوبی برای خرید دستگاه چمن زن، خرید کود و آفت کش و هر ابزاری که برای نگهداری از چمن طبیعی مورد نیاز می باشند، در نظر گرفته می شوند. 
از طرف دیگر اگر بحث اقتصادی را کنار بگذاریم، شما به این تریب هر هفته در وقت و انرژی خود نیز بسیار صرفه جویی می کنید. وقتی که می توانید از آن برای انجام دادن کارهای مهم و تفریح و با هم بودن در کنار عزیزان تان استفاده کنید.
اما چمن مصنوعی می تواند انتخاب آگاهانه، قابل درک و پر سود باشد. علی رغم این مزیت ها، نصب چمن مصنوعی می تواند در وهله اول گران قیمت به نظر برسد، اما توجه به این نکته الزامی است که پرسود بودن آن در کاهش هزینه ها در دراز مدت مشخص می شود. 
البته راه هایی وجود دارد تا چمن مصنوعی ارزان قیمت ولی باکیفیتی داشته باشید که می توانید از آن مزیت های بیشتری نیز به دست بیاورید و هم چنین می توانید از طبیعت سبز رو به روی چشم های تان، بیشتر و بهتر لذت ببرید.

 

 

از یک عمده فروش چمن مصنوعی خرید کنید
 

شاید وسوسه شوید تا از مغازه های طراحی دکوراسیون داخلی، چمن مصنوعی خود را تهیه کنید و از آن ها بخواهید کار نصب را برای شما انجام دهند، اما مطمئن باشید که به این ترتیب هزینه بیشتری می پردازید. 
بسیاری از این مغازه های مستقل و آزاد می توانند قیمت را بالا ببرند- درست مانند هر مغازه و کسب و کار آزاد دیگر که این کار را به سادگی انجام می دهند. به علاوه، اگر آن ها بخواهند به صورت ساعتی از شما دستمزد بگیرند، این هزینه ها نیز سر به فلک می کشد. 
هم چنین تعداد افرادی که در نصب چمن مصنوعی به آن ها کمک می کنند و این که آیا حیاط شما به زیرسازی نیاز دارد یا خیر و غیره همه این ها قیمت خرید و نصب چمن مصنوعی را افزایش می دهد. 
اما خرید از یک عمده فروش مانند گروه چمن سرا می تواند این هزینه ها را به طور چشمگیری کاهش دهد. با این وجود، شما مستقیما از تولید کننده یا تهیه کننده ای خرید می کنید که بسیار از هزینه هایی که این مغازه های دکوراسیون داخلی از شما می گیرند را حذف می نماید. 

 

 

 چمن مصنوعی و کاهش هزینه های مصرف آب


تخمین زده می شود که چمن مصنوعی می تواند سالانه هزینه قبض آب شما را تا 70 درصد کاهش دهد. 
استفاده از چمن مصنوعی ارزان و باکیفیت به جای چمن طبیعی باعث می شود که دیگر نیازی به آبیاری آن ها نداشته باشید. در طول ماه های گرم و خشک تابستان، صاحب خانه ها مدت زمان بسیاری را صرف نصب فواره ها می کنند تا چمن طبیعی خود را آبیاری نمایند. 
از طرف دیگر زمانی که چمن طبیعی خشک می شود، نیاز به کاشت و ترمیم مجدد دارند، شاید حتی مجبور شوید بیش از گذشته به آن ها آب دهید. اما با چمن مصنوعی ماندگار و بادوام، شما نیازی به هیچ یک از این ها ندارید. 
شاید هر از گاهی نیاز باشد تا الیاف چمن مصنوعی را با آب تمیز کنید (اسپری کردن آب همراه یا یک شوینده ملایم خانگی)، اما در هر صورت اصلا قابل مقایسه با هزینه هایی که چمن طبیعی در این زمینه برای شما می تراشد، نیست. 

 

 

چمن مصنوعی و حیاط و فضای سبزی که مدت ها ماندگاری دارد
 

به طور کلی، خرید چمن مصنوعی ارزان ولی باکیفیت موجب می شود تا از فضای سبزی که هم اکنون در اختیار دارید، مدت زمان بیشتری بهره مند شوید. 
شما نیاز به جایگزینی، کاشت مجدد و یا کود دادن و نگهداری از الیاف چمن مصنوعی ندارید. آن ها همیشه سبز و شاداب به نظر می رسند.
به جای این که همیشه نگران بوده و دغدغه این را داشته باشید که چمن طبیعی تان باطراوت باشد، می توانید یک بار چمن مصنوعی را نصب کنید و سال های سال از آن انرژی بگیرید، بدون این که به دردسر بیفتید و تمام ذهن تان را به زنده و شاداب به نظر رسیدن آن مشغول کنید. 

بنابراین با خرید چمن مصنوعی ارزان و به صرفه که کیفیت خوبی داشته باشد نیز می توانید به خواسته خود برسید، اما شاید همین حالا سردرگم شوید که چگونه چنین محصولی با این ویژگی ها خریداری کنید. اصلا باید به کجا مراجعه نمایید و چگونه می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید؟
گروه چمن سرا سال های سال است که هدف اصلی خود را بر اساس جلب رضایت مشتری در زمینه ارائه چمن مصنوعی به صرفه اما باکیفیت و مقرون به صرفه بنا کرده است. 
این گروه در سراسر ایران مراکز متعددی دارد. اگر دسترس به این مراکز برای شما سخت و دشوار است، می توانید با تماس تلفنی و خرید آنلاین نیز به هدف خود دست یابید. 
برای مطمئن شدن از بهترین نوع چمن مصنوعی ارزان و با دوامی که مطابق با نیازهای شما باشد، می توانید از مشاوران و متخصصان ما در گروه چمن سرا کمک بگیرید. 

 

قیمت چمن مصنوعی با توجه به جنس آن متفاوت است اما برای اطلاع بیشتر راجع به  فاکتورهای مهم در قیمت چمن   مقاله عوامل تاثیر گذار در قیمت چمن مصنوعی را مطالعه کنید.

مراقب باشید که در دام نیافتید


بله اصطلاح چمن مصنوعی ارزان می تواند انتخاب را برای شما سخت و دشوار بسازد. زیرا با ورود این تکنولوژی به بازار، رقابت ها بسیار بالا گرفته است و مانند هر محصول دیگر، انواع باکیفیت و بی کیفیت این محصول در دسترس می باشند. 
از این رو ممکن است به سادگی گول بخورید و نتوانید آن طور که باید از چمن مصنوعی بهره مند شوید. 
پیشنهاد ما این است که از تولیدکنندگان و تهیه کنندگان شناخته شده در عرصه چمن مصنوعی خرید کنید و بیش از آن که به قیمت بسیار ارزان چمن مصنوعی توجه داشته باشید، به کیفیتی که دارند دقت نمایید. به این ترتیب مطمئن باشید در دراز مدت اثرات مثبت آن را که از همه مهم تر کاهش هزینه های شما می باشد، با عمق جان احساس خواهید کرد.
این جمله را همیشه به یاد داشته باشید که هیچ ارزانی بی علت نیست. مطمئنا تولیدکنندگان چمن مصنوعی ارزان و بی کیفیت، ارزشی برای مشتریان خود قائل نمی شوند و تنها می خواهند محصول خود را بفروشند. 
آن ها ممکن است از مواد مضر و خطرناک برای شما، کودکان و حیوانات خانگی تان به کار ببرند تا در هزینه های ساخت و تولید خود صرفه جویی کنند و در عین حال به محصول خود برچسب ارزان قیمت می زنند و به این ترتیب شما را به وسوسه می اندازند. 
از این رو بهتر است از یک فروشنده معتبر چمن مصنوعی خرید کنید و با مشورت آن ها چمن مصنوعی به صرفه اما مرغوب و باکیفیتی را انتخاب نمایید. 

نظرات